Зараз можна придбати кругляки на електронному аукціоні в Київській області на сайті однієї з систем Prozorro.

Цей спосіб продажу необробленої деревини має багато переваг. Публічний аукціон є повністю прозорим. Будь-який громадянин може стежити за публічним аукціоном у режимі реального часу та переглядати всю інформацію про учасників. Робота в Інтернеті зручна, бо де б ви не були, ви можете змагатися за багато місць.

Тому торгівля деревиною є добросовісною конкуренцією, і всі учасники діють на рівних умовах. Суворий державний контроль запобігає впровадженню пошкоджених систем. Результатом є фактична ринкова ціна товару.

Зараз більшість деревини продаються за прямими контрактами, що дозволяєкорумпованої системі жити та процвітати. Prozorro мав успіх чотири роки тому, і його продажі спрямовані на вирішення цієї проблеми.

Більшість придприємців пам’ятають, як у минулому році почали активно розвиватися продажі деревини, які спільно ініціювали Міністерство енергетики та екології та Національне управління лісових ресурсів. Кабінет міністрів України за власною ініціативою прийняв постанову про продаж колод в ProZorro.

За його словами, великі риштування продавали на прозорих аукціонах, але через певні обмеження вони продавали мертву деревину в Київській області та інших районах України. Вони пов’язані з кількістю партій (більше 140кубів) та їх вартістю (більше 190 000гривень).

У таких аукціонах може взяти участь будь-хто, попередньо зареєструвавшись на офіційних веб-сайтах, таких як УЕБ.

Сучасний Prozorro дозволяє швидко закупляти круглий ліс у Київської області без зайвих зусиль та витрат.

Замовники, розташовані на УЕБ, заплатили Державному лісовому господарству понад 9 мільйонів гривень на публічних торгах необробленої деревини. Якщо ви хочете приєднатися до них і придбати кругляки в районі Києва, будь ласка, скористайтесь нашим сервісом.

З початку онлайн-торгівлі деревиною було проведено понад тисячівідкритих та прозорів аукціонів, дохід яких склав 290 мільйонів українських гривень. Ці дані показують, що напрямок продажів журналів надзвичайно вигідний. Доходи від продажу поповнять національний бюджет, а не кишені чиновника.

Якщо вас зацікавила ця інформація, переходьте на цей сайт, та читайте більше про торги деревиною: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/lis-kruglyak-vid-virobnika-u-kiivskij-oblasti-vidteper-prodaut-i/