Турбота про здоров’я є основним напрямком в нашому житті. Перш за все це повинно проявлятися у фізичній активності, правильному харчуванню. Потрібно включати в свій раціон всі вітаміни і мікроелементи, необхідні для повноцінного функціонування нашого організму. З цим завданням в наш час допоможуть впоратися біологічно активні добавки. Додаючи в свій раціон харчування БАДи ми збільшуємо імунітет, допомагаємо своєму організму справитися з вірусами, психічним і емоційним навантаженням, яким піддається організм в теперішній час, здійснюємо профілактику від ракових захворювань.

Але важливим є фактор виробника продукту, який ми будемо споживати.  Компанія Vitalain була зареєстрована в США штат Каліфорнія в 1994 році. З’явилася на ринку України з 1999 року і ось вже більше 20 років піклується про наше здоров’я. Ознайомитися з продуктом ви можете перейшовши за посиланням https://newhealth.com.ua/ua. БАДи Віталайн сертифіковані в Україні, що є важливим чинником для споживача і відповідають стандартам GMP (належна виробнича практика). В  каталог Віталайн входять такі види продукції:

  • біодобавки;
  • амінокислоти;
  • добавки для жінок і чоловіків;
  • спеціалізоване харчування.

БАДи Віталайн в каталозі надані також за видами захворювань, лікування яких вони сприяють. Наприклад, група Профілактика онкозахворювань включає в себе Віта Селен — має онкопротектори і кардіопротекторний ефект; Індол-3-карбінол є рослинним онкопротектором; Кофермент Q10 — натуральний препатар, використовується для енергії і проти старіння.

У групі Вірусні інфекції запропонована програма Профілактика грипу та ГРЗ від Віталайн, яка включає в себе Ехінацею плюс, Супер С і Цинк глюконат. До групи Інфекції різної етіології віднесений препарат Колоїдне срібло, яке є альтернативою антибіотиків. Але Колоїдне срібло діє на 650 видів бактерій, тоді як звичайний антибіотик всього на 5-6 видів. 

Застосовують зовнішньо і всередину при простудних захворюваннях, захворюваннях шкіри, носоглотки, бронхів, атеросклерозі. У Депресивному стані нам допоможе: Віта В-Плюс, яка представляє собою комплекс вітамінів В; Віта-Триптофан — амінокислота для вироблення серотоніну, який називають гормоном щастя. Для Покращення роботи очей пропонують: Чорниця Віта Комплекс, який послужить для профілактики хвороб очей і серцево судинних захворювань; Віта-Визион як доповнення вітамінів і мікроелементів,  профілактика старіння очей, при великих навантаженнях на зоровий апарат, при дистрофії очної сітківки.

У боротьбі з Мігренню допоможе Оксі Сільвер, який насичує киснем наші клітини і тим самим уповільнює їх старіння. Для профілактики інсульту та поліпшення мозкового кровообігу пропонують нам: Гінкго білоба Плюс, який відновлює кровообіг мозку і насичує його киснем; Омега-3, регулює артеріальний тиск, холестерин в крові. При клімактеричних зміни в організмі жінок допоможе позбутися від припливів, перепадів тиску і настрою Жіночий Комфорт-2, який складається з трав дудника китайського, дикого ямсу, толокнянки, що містять фітоестрогени.

При імпотенції і вікових змінах у чоловіків допомогу надасть препарат Аргінін, що складається з натуральної амінокислоти, яка покращує кровообіг, сприяє вироблення сперми у чоловіків, підвищує імунітет, а також насичує організм вітамінами. Віта Цинк впливає на імунну систему організму, регулює тестостерон у організмі чоловіка та впливає на сперматогенез, також для профілактики передміхурової залози та простати.

Важливо вчасно запобігти захворюванню і жити повноцінним життям, отримуючи задоволення і радіючи своїй активності, а також активності своїх рідних і близьких!