Сучасні електронні аукціони значно розширили вибір звичайним користувачам. Тепер, в них з’явилась реальна можливість брати участь не лише в звичайних торгах, де на кону стоять самі звичайні лоти, але й в не зовсім простих аукціонах.
Один з таких типів – це арештоване майно. За назвою не важко здогадатися, що мова йде про те майно, яке було конфісковано в підприємців, юридичних або ж фізичних осіб. Важливо розуміти, що під самим поняттям конфіскації не мається на увазі нічого незаконного.
Конфіскація може бути проведена лише в тому випадку, якщо сам боржник має серйозні проблеми з законом, або ж ігнорує свої зобов’язання сплати по кредиту. Відповідно, все це майно потрапляє під арешт, після чого виставляється на аукціони. Цікаво зазначити той момент, що сам формат торгів є максимально прозорим. Тобто, вся процедура від самого початку і до кінця є абсолютно легальною.
Для того, щоб ознайомитись з повним переліком електронних майданчиків, що мають акредитацію в ПроЗорро, вам варто перейти на сайт sale.uub.com.ua й знайти ті лоти, які для вас є цікавими.
Наскільки такі торги є актуальними на сьогодні?!
Питання дійсно цікаве і відповідь на нього не завжди є такою простою, як того хотілось. Сам формат дійсно давно зарекомендував себе з позитивного боку.
При цьому, деякі користувачі не завжди розуміють, для чого їм потрібно брати участь в торгах на арештоване майно, якщо вони можуть одразу шукати те майно, що не було ні в кого конфісковане.
Але, тут є досить серйозний аргумент – це занижена вартість. Зазвичай, вартість арештованого майна на електронних торгах може бути нижчою на 40-50% від ринкової вартості. Це серйозний аргумент який дійсно потрібно брати до уваги.
Варто зазначити, що такі аукціони однаково популярні як у Львові, так і в Одесі, Харкові та Києві. В цьому плані Україна дійсно не відстає і намагається дотримуватися визначеної планки. Що стосується самого формату, то вони проходять по стандартному принципу. Тобто, не потрібно мати якихось особливих знань для того, щоб взяти участь в таких торгах.
Буде цілком достатньо виконати такі умови, як:
- Вибір надійного та акредитованого майданчика;
- Пошук цікавого лоту;
- Підготовка документації;
- Оформлення заявки на участь;
- Очікування старту торгів;
- Визначення переможця та підписання відповідного договору.
Всі ці пункти є дійсно важливими, тому ігнорувати їх не потрібно. Насправді, дана процедура є стандартно і ті користувачі, яким раніше доводилось брати участь в торгах дуже добре розуміють, яким чином працює весь цей механізм.
Основна вимога до учасників таких торгів – це дотримуватися основних вимог, що чітко прописуються в описі до самого оголошення.. Зазвичай, ця інформація опиняється на самому видному місці. Тому, її потрібно просто почитати і взяти всі ці моменти до уваги.
Досить корисним інструментом може стати технічна підтримка. Практика показує, що оператори української універсальної біржі дуже добре справляються зі своїми прямими обов’язками та допомагають користувачам вирішувати їх проблеми в користуванні ресурсами.
Ви маєте змогу взяти для себе багато корисного, якщо перейдете за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/u-lqvovi-areshtovane-majno-prodavatymetqsya-na-prozorro-prodazhi. В цьому немає нічого важкого і від вас не потребується прикладання якихось зусиль. Вся інформація знаходиться у вільному доступі і ви можете в будь-який момент з нею ознайомитись.