Учасники, які зіштовхнулися з несправедливістю в процесі подачі заявки на участь в тендері досить часто намагаються знайти різні варіанти вирішення проблеми. Хтось намагається напряму звернутися до замовника, інші просто залишають це питання відкритим. При цьому, не варто забувати про те, що система ProZorro надає можливість подавати скарги, які будуть розглянуті відповідною колегією, що й буде приймати кінцеве рішення.

Тут не так важливо, який саме сайт був вами обраний. Це може бути електронний майданчик tender.uub.com.ua або ж якийсь інший сервіс. В будь-якому випадку, у вас буде реальна можливість подати свою заявку на розгляд. Відразу варто зазначити, що вартість самої послуги – 5 і 15 тисяч гривень в залежності від того, чи то є послуга, якісь роботи або ж товари. Несплата зазначеної суми стане приводом для того, щоб не розглядати отриману скаргу.

Скільки потрібно часу для розгляду скарги?!

Питання дійсно актуальне і воно дуже часто задається, причому самими різними учасниками. Всю цю та іншу інформацію в оригінальному вигляді завжди можна знайти в 18 статті закону України про державні закупівлі. 

В законі прописано, що на розгляд скарги колегія має 15 робочих днів. Важливо зазначити, що вихідні в цей термін не враховуються, тому говорити про порушення обіцяного терміну не варто.

Але, тут також є певні особливості в залежності від того, про які саме види тендерів йде мова Якщо говорити про тендерні закупівлі робіт, послуг або ж товарів, що йдуть на потреби оборони країни, тоді розгляд повинен бути скорочений до трьох робочих днів. 

Попередньо, варто більш детально ознайомитися з переліком документів, які повинні обов’язково подаватися для того, щоб заявка була розглянута. Окрім цього, потрібно пам’ятати й про інші не менш важливі моменти. Для прикладу, окрім сплати є ще платформа оформлення заявки. Відповідно, учасник повинен дотримуватися всіх цих моментів.

У випадку, коли у вас є якісь питання і ви не знаєте як їх вирішити, краще витрати трішки часу та звернутися до технічної підтримки того ж електронного майданчика. В нашому випадку, говорячи про сайт української універсальної біржі, можна бути впевненим в тому, що оператори швидко вийдуть на зв’язок й зможуть надати всі відповідні рекомендації для вирішення проблеми.