Кожна функція, представлена на будь-якому електронному майданчику для чогось потрібна. Тому, якщо вам здається, ще певні інструменти не є зовсім ефективними – це може бути не зовсім об’єктивною інформацією і ви можете помилятись. Тут варто брати до уваги той момент, що багато залежить від конкретно обраного сервісу. Дуже серйозним аспектом є вибір майданчика. Причина тому дуже проста – вам доведеться використовувати повний функціонал цього сервісу, причому на регулярній основі.

Українська енергетичні біржа все ще знаходиться на перших ролях і має величезний попит серед звичайних користувачів. Цьому є багато причин і основна з них – це надання широкого переліку можливостей та зручних інструментів.

Окрім надійності, сайт може запропонувати користувачам багато функцій та особливих можливостей, що значно спрощують участь в торгах.

Що потрібно знати про використання календаря торгів

Навіть говорячи виключно про електронний майданчик УЕБ, одним з найбільш важливих інструментів на цьому сайті буде календар торгів. Його ви можете знайти прямо на головній сторінці сайту, де у вас буде реальна можливість перевірити те, наскільки цей майданчик буде приємним в користуванні.

Одна з функцій, якою можуть скористатися зареєстровані учасники – це календар торгів. Насправді, даний інструмент не є чимось важкими. Даний розділ був створений для того, щоб звичайні користувачі були в курсі подій, коли саме буде проводитись певний аукціон та скільки їх заплановано на конкретний день.

Зовні, ця система подана у вигляді звичайного календаря. Різниця лише в тому, що біля кожної дати ви зможете побачити зелені цифри. Саме вони вказують на те, скільки аукціонів заплановано на кожен день. 

Ще одним цікавим моментом, маючим відношення до календаря торгів є той факт, що інформація в цьому блоці зберігається протягом 5-ти років. Це означає, що за допомогою цього календаря можна легко відшукати дані навіть через такий серйозний відрізок часу.

У вас завжди є чудова можливість більш детально ознайомитись зі всіма доступними інструментами, просто переходячи за посиланням https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/. Вже безпосередньо на самому сайті ви зможете знайти відповідний розділ й там ознайомитись з тими даними, що вважаєте для себе важливими.