Нерухомість – це один з найбільш цікавих лотів, який є найбільш бажаним для користувачів електронних майданчиків. Варто нагадати, що одним з варіантів, як можна продати або купити нерухомість є електронні аукціони.

Сам формат є однаково вигідним як для продавців, які можуть швидко знайти покупця на своє майно та продати його на легальних та прозорих умовах, так і для покупця, який може зекономити свої кошти.

Українська універсальна біржа – це один з числа акредитованих електронних майданчиків, де можна знайти велику кількість лотів, пов’язаних саме з нерухомим майном. Вам потрібно лише перейти на сайт uub.in.ua, де ви вже зможете ознайомитися з повним переліком оголошень.

Які види нерухомого майна можна придбати на онлайн-аукціонах?!

Нерухомість – це досить широке поняття і дуже часто люди не до кінці розуміють, що можна віднести до цієї категорії.

На сьогодні, на електронних майданчиках можна знайти різні типи нерухомості і вся вона має серйозний попит.

Перш за все, варто звернути увагу на найбільш популярні види нерухомого майна, яке можна зустріти на електронних аукціонах:

  • Житлові об’єкти – сюди можна віднести квартири, приватні будівлі та інші забудови, які купуються з метою подальшого проживання;
  • Гаражі та стоянки для авто – це вже більш специфічна територія, що купується з врахуванням географічного положення, щоб була змога зручного використання таких об’єктів;
  • Земельні ділянки – це один з найбільш перспективних напрямків в аукціонах. Враховуючи відкриття ринку землі, кількість таких лотів значно зросла, що призвело до підвищеного попиту на такі лоти;
  • Комерційні об’єкти – тут вже мова йде про майно, яке надалі буде використовуватися для ведення бізнесу. Це можуть бути офісні приміщення, або ж об’єкти для відкриття якихось закладів;
  • Недобудови – це ще один досить популярний напрямок в аукціонах і купуватися вони можуть з різною метою. Все залежить від того, хто є найбільш зацікавленим в придбанні такого об’єкту.

Всі ці види нерухомого майна можна знайти на сайті української універсальної біржі або ж на будь-якому іншому акредитованому електронному майданчику. 

Важливо, щоб сайт, на якому ви брали участь в торгах був підключений до системи ПроЗорро, що є обов’язковою умовою для всіх потенційних покупців нерухомості та іншого майна.