За своєю суттю Україна є тією країною, яка б хотіла боротися з корупцією, з однієї простої причини: вона вже від неї втомилася. Але так як в 2015 році всіх врятувало вдале поява тендерів, точніше електронної системи торгів, то це стало значним помічником в цій справі. Все це об’єднало в собі інтереси трьох сторін і особливо: держави, бізнесу і також широкої громадськості.

Дана система навіть була заявлена ​​з особливим девізом, який звучить дуже презентабельно: «Всі все бачать». Вся суть полягає в тому, що прозорість тендерів може допомогти багатьом і при цьому вона зберігає в собі численну кількість інформації про процеси і все завдяки єдиному центру зберігання. І багато інформації використовується для того, щоб був доступ до аналізу і вивчення для тих, хто дійсно бажає знати про проходження різних державних закупів через даний сервіс. Вони повинні в повній мірі відповідати вимогам, які повинні бути пред’явлені до цієї системи.

У чому особливість системи

Переваг і вимог безліч, але для даної тендерної системи вимоги прості: об’єктивність, публічність і правильне ставлення до заявок, а також стабільність і важливість процедури кваліфікації для всіх учасників тендера, все це відбувається після того, як торги закінчитися. Багато факторів такого типу можуть вплинути на якість боротьби з корупцією в такій великій країні, але все це спростить момент закупівлі.

Вся діяльність системи буде полягати в тому, що Прозорро може будуватися таким чином, щоб тендери могли проходити на майданчиках і при це повинна бути інформація про проведення тендерів та все це надходить в єдиний модуль, де і зберігається в певній конкретній базі тих даних. Щоб отримувати більше інформації про біржі та електроні майданчики ви можете долучитись до Асоціації. На сайті зібрано безліч інформації, котра допоможе у торгах. Все багато громадян долучили до Асоціації aeaep.com.ua та винесли для себе багато необхідної інформації про електроні торги.

Система покликана вирішувати безліч завдань. В системі існує безліч торгів. Обрати платформу для участі у торгах та свою першу ставку можна зробити уже сьогодні. Завдяки електронних торгів можна знизити ціну на закупівлі і вибрати більш якісний товар за невеликі терміни.