Одноетапна імплантація зубів – стоматологічний протокол, який дозволяє в одне відвідування встановити імплантати замість втраченого зуба. Також цей метод може називатися: однофазний, безшовний, експрес-імплантація, безопераційний, мініінвазивний. Установка імплантатів за даною методикою проводиться методом, який забезпечує мінімальну травматизацію навколишніх тканин — на ясна робиться зовсім невеликий прокол або штифт інтегрується відразу ж, як тільки зубна одиниця була видалена. Навантаження коронкою так само проводиться або в цей самий візит, або протягом трьох днів.

Основна мета роботи фахівців клініки спрямована на функціональне та естетичне відновлення зубів із високою надійністю. Протезування — це фінальний етап комплексної реабілітації, яка полягає у повній санації та відновленні порожнини рота. Одним із таких методів є одноетапна імплантація.

Технологія поєднує кілька протоколів, що мають на увазі вживлення класичних або моноблочних імплантів, які відразу покриваються адаптаційними протезами. Застосовується як при поодиноких дефектах, так і при повній адентії. У даній методиці використовується кілька технологій, за якими інтегруються імплантати класичної або блокової конструкції, з установкою коронок для адаптації до одного прийому. Дані методи лікування дозволяють відновити як один втрачений зуб, так і більше. На даний момент такого роду послуги та навіть ціна на зубні коронки можуть відрізнятися в залежності від обраної клініки.

Кому показано одноетапну імплантацію зубів

  • Одиночний чи множинний дефект;
  • Повна відсутність зубів на нижній чи верхній щелепі;
  • Атрофічні процеси у тканинах щелепи;
  • Відсутність одного переднього зуба;
  • У разі рухливих зубів, патологічного випадання, дегенерації ясенних тканин, коріння, що оголюється;
  • Якщо кісткова пластика не може бути проведена за показаннями;
  • Коли потрібно терміново відновити дефект.

Ця методика можлива, якщо пацієнту виповнилося 18 років, оскільки до цього віку щелепа ще може зростати, а прикус помінятися. Можливість застосування даної методики вирішується індивідуально, після огляду та діагностики у клініці.

Швидка імплантація – це швидка реабілітація, чому?

При тривалому «беззубому» періоді прикус змінюється, співвідношення щелепних кісток порушується, як і зміни втягується суглоб і м’язи. Коли заміщення дефектів завершиться, жувальне навантаження розподілятиметься по-іншому і щелепи доведеться адаптуватися. Відновлення триває доти, доки щелепний суглоб не займе потрібної позиції, а м’язи розслабляються.

Зробити зубні протези швидко і дешево – не складне завдання. Вам допоможе послуга імплантація зубів ціна Черкаси. Зробити їх не лише функціональними та естетичними, а й довговічними – завдання не з простих і вимагає від лікаря гігантського досвіду, інтуїції, великих фундаментальних знань та навичок, а отже дешевим бути не може. Таких фахівців можна знайти в спеціалізованих клініках. 

Відсутність одного зуба

Для заміщення такого дефекту застосовують класичні імплантати, куди відразу ставиться коронка. Вона є тимчасовою і робиться трохи нижчою за висоту. Ця особливість потрібна для того, щоб візуально дефект був відразу заміщений, а ось функціональне навантаження на імплант буде зроблено трохи пізніше. Однофазні імплантати не можуть бути використані, тому що у них монолітна будова та вивести їх із процесу жування не є можливим. Якщо втрачено 2, 3, 4 зуби або більше, то позиція, на якій встановлюватимуться імпланти, вибирається виходячи зі стану кісткових тканин.