Українська влада вирішила, у що б то чи не стало підвищити рівень і показники економіки країни. Також важливо знизити тіньову політику України, яка має показники 60-90 мільярдів гривень. Багато країн скористалися свого роду торгами сільськогосподарських територій, завдяки яким змогли знизити рівень тіньової економіки країни. Саме так хочуть вступити українську владу, і 1 липня офіційно відкрити перші земельні торги на своїй території.

Велике захоплення справила ця інформація на власників сільськогосподарських територій і паїв, тому що незадовго до відкриття повноцінних аукціонів в країні панував мораторій земельних володінь. Він позначався на обмеження реалізації приватних земельних володінь і паїв, де кожна фізична особа може здати в оренду або продати свою ділянку в обмеженій території, яка становить не більше 100 гектар.

Особливості проведення аукціонів

Після того, як 1 липня відбудеться офіційний запуск повноцінного аукціону земельних ресурсів – буде скасування мораторію і кожен власник зможе на законних правах проводити дії зі своїми земельними ділянками. В якості офіційного сайту в мережі інтернет виступила система Прозорро.Продажі на якій і будуть проходити аукціони сільськогосподарськими угіддями. Вже на сайті Держгеокадастру можна дізнатися все цікавлять моменти, які стосуються повноцінних земельних аукціонів України.

Україна також стверджує, що на майданчику Прозорро.продажі будуть проходити аукціони земельними територіями чесно, без втручання в процес третіх сторін. Також українська влада вказали на те, що всі процеси на сайті Прозорро.Продажі матимуть відкритість, що відмінно позначиться на антикорупційних дії. Корупція до цього моменту активно спостерігалася і процвітала в аграрному секторі. Про ринок землі більше є на сайті https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/

Українська універсальна біржа взяла на себе всі зобов’язання по проведенню земельних аукціонів. Зараз на біржі можна побачити не тільки торги земельних територій, а й інші об’єкти, в тому числі це вагони, необроблена деревина, нерухомість, автомобілі та багато іншого.