У 2019 уряд повідомив, що стара система продажу арештованого майна перестане існувати, тому що виявилася малопродуктивною. Вся торгівля буде здійснюватися на Прозорро.Продажі, наприклад, на майданчику Української універсальної біржі uub.in.ua.

Сайт продажів арештованого майна

Міністерство юстиції створило єдину систему роботи з арештованим майном, але вона була розкритикована, її робота виявилася слабкою. Після цього був підготовлений новий проект «Про затвердження Порядку реалізації арештованого майна». Влада вважає, що ця система зможе далі налагодити роботу у продажах і відкрити нові можливості перед підприємцями.

Як відомо, в такій сфері панує корупція. Вона полягає в тому, що далеко не кожен має доступ до арештованого майна, але крім цього не росте і державний бюджет. 

В Україні закриті продажу на сайтах арештованого майна йдуть в минуле. Тепер з’явилася нова система, яка ніяк не зможе допустити корупції та буде піддана думку суспільства.

Переваги торгівлі арештованим майном через Прозорро.Продажі:

  1. Ви отримуєте доступ до перегляду майна в будь-який період за будь-яких обставин;
  2. Все у відкритому доступі;
  3. Швидке погашення боргів;
  4. Чесна конкуренція.

На даний момент аукціони проходять на спеціальних акредитованих майданчиках системи Прозорро. Самі представники бізнесу стверджують, що це значно допомагає заощадити час та гроші, які є можливість витратити на розвиток своєї справи.

Що ж можна знайти на сайті? В першу чергу це майно, яке було вилучено за несплату боргів за кредитами. Багато серйозних бізнесмени ставляться дуже відповідальна до майданчику і знаходять багато вигідного. Весь конфіскований товар можна купити набагато дешевше.

Якщо ви хочете якомога швидше щось придбати на майданчику Прозорро.Продажі, то не можна зволікати, бо конфісковане майно прагнуть продати якомога швидше, тому ціни тут набагато менше, ніж де-небудь. Підключитися до цього сайту можна через майданчики, які пройшли акредитацію.

Якщо ви націлені на отримання значного прибутку з аукціонів, то вам знадобиться власна стратегія. Ви стаєте учасником найбільшої гри з величезною конкуренцією, тому вам потрібні наставники. Здобути перемогу на торгах допоможуть фахівці з купівлі арештованого майна, яких у вас є можливість знайти на сайті.