ТБ «Українська енергетична біржа» являється успішною українською товарно-сировинною біржею. Вона займає лідируючі позиції серед аналогічних систем. Кожен учасник ринку вугілля, нафти, газу та газового конденсату може повністю оцінити переваги закупівлі або продажу ресурсів та сировини з допомогою УЕБ та Прозорро.

УЕБ як джерело біржових котирувань

На майданчику УЕБ працює безліч компаній. Кожну з них приваблюють вигідні умови співпраці, вплив біржі на встановлення вартості ресурсів, чесність та визнання зарубіжними аналітичними компаніями. На порталі працюють не тільки державні компанії та окремі користувачі, а й підприємства міжнародного рівня, котрі впевнені в чесності біржі.

Участь УЕБ в формуванні вартості не може не підвищити рівень довіри до електронних торгів. Приваблює учасників надійність та прозорість угод, можливість купити енергоресурси не виходячи з офісу. Для цього достатньо скористатися електронним торговим майданчиком Української енергетичної біржі. У кожного охочого є можливість приєднатися до групи найкращих сучасних трейдерів.

УЕБ допомагає державним та комерційним учасникам ринкових відносин

За час функціонування Української енергетичної біржі вдалося знизити ризики, як виробничі, так і фінансові, стосовно покупок або реалізації ресурсів через електронні майданчики. Спеціалісти користуються найкращими світовими технологіями та практиками, котрі можна використати по відношенню до українського ринку.

Українська енергетична біржа являється важливою частиною системи Прозорро.Продажі. Вона відноситься також до Американської торгової палати та Європейської Бізнес Асоціації.

Для успіху торгівельних відносин учасники ринка мають володіти відповідними навичками, уміти адекватно оцінювати ризики, виконувати детальний аналіз усіх трендів, створювати нові стратегії та діяти, опираючись на них. Дуже важливо використовувати точну та перевірену інформацію. Знайти іі можна www.ueex.com.ua/auctions/gas-cost-calculator/. Нам сайті також знаходиться калькулятор вартості газу, який допоможе визначити необхідні дані після введення відповідних показників. Важливо пам’ятати, що на сьогодні біржа виступає точним та надійним джерелом біржових котирувань на енергоресурси, котрі реалізуються на території країни.