Купівля дубу кругляка через державну систему Прозорро.Продажі гарантує надійність проведення операції та її прозорість на кожному з етапів реалізації. Проект організації електронних торгів на базі Української Універсальної біржі був ініційований представниками уряду, а саме Міністерством енергетики та захисту довкілля України задля того аби вирішити проблему низької відповідальності учасників обміну та для подолання низки корупціогенних факторів поміж лісогосподарських підприємств.

Мета діяльності Української Універсальної біржі

Реальні показники ринку деревини свідчили про негайну необхідність перегляду основних актів нормативного регулювання відносин даної сфери з метою підвищення їх результативності та ефективності.

Проведення електронних аукціонів щодо купівлі-продажу дубу кругляка на платформі Прозоро.Продажі https://sale.uub.com.ua/news/lis-na-prozoro-prodazhi-vzyaty-uchastq-u-torgah-na-majdanchyku-uub сприяє подоланню організації тіньових схем. Окрім цього майданчик діє на засадах мобільності та максимальної публічності. Учасникам торгів своєчасно надається інформація про поповнення Бази. Доступна лісо продукція різного виду:

  • листяні породи (дуб, ясен, клен, осика, липа, тополя, береза і т.п.);
  • хвойні пиломатеріали (ялиця, ялина, кедр, сосна та інші);
  • деревина для промислового користування (модрина, тис, дуб, в’яз, горіх, вільха та т.п.). 

Усі біржові операції проводяться поступово з чітким дотриманням встановлених законодавством правил. Центральним елементом політики функціонування Прозорро.Продажі визначається гласність та повна відкритість — алгоритм реалізації електронних торгів простий та доступний, ознайомитись з ним може кожен, хто зареєструвався на сайті sale.uub.com.ua. Публічність купівлі-продажу слугує гарантією того, що всі пункти умови будуть виконані у повному обсязі.

Чому для купівлі дубу кругляку обирають УУБ?

Державний проект Прозоро.Продажі не виходить за межі визначених компетенцій, усі процеси, котрі протікають всередині системи фіксуються та декларуються у вигляді звітної документації для надання в якості доказу при надходженні відповідного запиту. Чітке фіксування функціональної спроможності торговельно-сировинної біржі сприяє:

  • повному забезпеченню вимог учасників угоди;
  • підвищенню інтересу до сфери лісозаготівлі у сторонніх суб’єктів, з залученням до ринку деревообробки нових стейкхолдерів;
  • посиленню конкурентоспроможності серед постійних лісокористувачів;
  • відкриттю більш широкого доступу до ринку деревини;
  • розмежуванні сфер повноважень задля організації суворого та щільного контролю;
  • окресленню меж відповідальності власників матеріалу та його закупників.

Учаснику аукціону наділяються усі необхідні механізмами, через які він може комфортно відстежувати цікаві пропозиції та визначати для себе задовільний ціновий діапазон того чи іншого лоту. База закупівель постійно збільшується, тож окрім придбання дубу кругляка можна купити деревину іншого виду.