Через електронні відкриті торги наразі в Україні продається та здається в оренду державне та комунальне майно. Також тут є розділ комерційних торгів, де можна придбати товари приватних підприємств. Крім цього на Прозорро.Продажі продається майно збанкрутілих банків, підприємств та фізичних осіб, а також арештоване та конфісковане майно. Дізнатися більше про це можна на сайті Української універсальної біржі https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-kupyty-areshtovane-majno-u-lvovi-na-prozorrosale/.

Напрямки діяльності

Серед головних напрямків діяльності Прозорро.Продажі варто виділити реалізацію нерухомості, земельних ділянок, транспортних засобів, прав вимог за кредитами, тощо. Покупцями тут можуть бути як фізичні особи, так і підприємства. В якості продавців в цій системі електронних торгів виступають державні та комунальні підприємства, державні фонди, органи місцевого самоврядування, тощо.

Реалізація нерухомості

На Прозорро.Продажі є будь-які види нерухомого майна: житлові приміщення, промислові будівлі, недобудовані споруди, об’єкти комерційної нерухомості, склади, гаражі, тощо. Також тут можна придбати земельні ділянки для будь-якого призначення. Для придбання будь-якого об’єкту достатньо лише зареєструватися на торгівельному електронному майданчику в якості учасника та сплатити гарантійний внесок.

Продаж транспорту

Якщо на державному чи комунальному підприємстві є транспортні засоби, використання яких не передбачено, то вони можуть бути продані на відкритих електронних торгах. До такого транспорту відносяться легкові та вантажні автомобілі, техніка спеціального призначення, тощо. Те саме стосується різноманітного обладнання та устаткування.

Продаж майна банкрутів

Цей торгівельний розділ в системі користується особливою популярністю, так як майно банкрутів коштує дешевше, тому за нього завжди розгортається серйозна конкурентна боротьба. Тут можуть продаватися об’єкти нерухомості, транспорті засоби, офісна техніка, різноманітне обладнання, тощо.

Реалізація прав на видобуток корисних копалин

На Прозорро.Продажі можна придбати ліцензію на користування надрами без тіньових схем та хабарництва.

Продаж деревини

З 2020 року українська деревина продається через систему електронних відкритих торгів. Це регламентовано діючим законодавством.

Також через цю систему можна придбати металобрухт, кредитні активи, пакети акцій різноманітних підприємств та багато іншого.